SELECT-FLOW VALVE náhradní ventil ke slámkám (3 ks v bal.)

Rozměr: 4,5 cm

269 Kč
Skladem

Select-Flow Valve™ - je ventil, který ulehčuje pití začátečníkům a/nebo lidem s orálně motorickými potížemi. Tento ventil je unikátně vyvinutý pro ovládaní/kontrolu směru toku kapaliny – tekutina proudí nahoru přes slámku, ale nespadne zpátky dolů. Protože tekutina zůstane ve slámce nahoře, každé další potáhnutí vyžaduje méně námahy. Ventil tímto též redukuje objem zpolykaného vzduchu, takže u uživatelů dochází méně často ke kašlání způsobenému zaběhnutím přílišného množství tekutiny do úst.

Tento výrobek doporučujeme pro ty, kdo mají tendenci nebo problémy se sáním či slabým sacím reflexem. Jak na to? Jenoduše natlačte zúženou stranu ventilu na konec slámky a můžete pít!

Pro ty, kteří mají problémy s pitím přílišného množství najednou, Select-Flow Valve™spomaluje tok tekutiny, takže propouští menší, lépe zvládatelné množství tekutiny a tím snižuje riziko dušení/kašlání. Pokud už omezený průtok není potřeba, jednoduše nůžkami zkraťte zúžený konec ventilu, čímž zvýšíte průtok tekutiny.

Ventil je asi 4.5cm dlouhý a ma něco přes 0.5 cm v průměru. Není vhodný pro použití se sycenými nápoji. Doporučujeme pro použití s řídkými tekutinami (voda, mléko, džús bez obsahu dužiny apod.) Pokud použijete hustější nápoje, mějte na paměti, že třeba nektary/hustější džusy můžete použít. Pokud ustřihnete zúženou část ventilu a sami nejdříve nasajete tekutinu do slámky, můžete takto podávat i husté pití např. řídký med, ale pití bude obtížnější. V případě použití pudingového typu nápoje, nebude pití možné, protože tento nápoj je hustý i pro většinu obvyklých slámek.

Kód Kód: FDTPVV000000
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.021 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: