GRABBER Baby žvýkací pomůcka

Kousátko pro miminko

Rozměry: 11 cm x 6 cm x 1,2 cm

Výstupky mají délku 1 cm

Barva
Tvrdost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
369 Kč
Na dotaz Skladem Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Grabber® je originální orálně motorická žvýkací pomůcka, navrhnuta a vyvinuta paní doktorkou Debrou C. Lowsky. Tvar oválu se dvěma výstupky  je optimální pro jednoduché držení a zároveň jeho nožičky umožňují miminku dosáhnout až k zadním molárům. Tato nová pomůcka má hladkou i texturovanou část, to znamená je ideálním kousátkem pro všechny miminka. Nabízí hladkou část pri ty, kteří poprvé ochutnávají svět a chtějí postupovat od jemných povrchů. Stejně dobře ale tento úžasný kousek poslouží i "divochům", kteří vyhledávají drsnější podněty se strukturou. Tato stuktura je super přípravna pro příjem větších kousků jídla.

Použijte Grabber jako orálně senzorickou pomůcku, když máte potřebu žvýkat, nebo taky jako bezpečnou alternativu k okusování nehtů, skřípání zubů a jiným formám evakuace neklidu a stresu. Stejně dobře lze Grabber využít i jako pomůcku pro nácvik kousání/žvýkání bez rizika udušení, pro nácvik silného a stabilního zkusu čelistí a jako pomůcku pro tréning ústních svalů.

Grabber má mnoho různých využití! Délka pomůcky je 11 cm a šířka přes 6 cm. Tloušťka materiálu je téměř 1,2 cm. Výstupky/nožičky jsou cca. 1 cm dlouhé.

Tato pomůcka je dostupná pouze ve dvou tvrdostech:

  • Měkká – vhodná pro děti od 0 měsíců až do věku 3 let
  • Středně tvrdá – děti od 6 měsíců až do věku 5 let

Materiál: jedná se o směs medicínských pryží (polymerů), Neobsahuje těžké kovy, ftaláty, PVC, BPA ani latex. Testováno dle evropské normy pro zdravotnické pomůcky 93/42/EEC.

Kód Kód: CHHHGBSF00LB CHHHGBXT00TL CHHHGBSF00PK CHHHGBSF00YL Zvolte variantu
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Miminko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: