Náustek tvrdý (délka 2 cm) Žlutý

229 Kč
Skladem

Lip Blok® - náustek je jednoduchá, ale velmi efektivní orálně motorická pomůcka. Přirozeným způsobem trénuje ústní svaly a potlačuje vypadávajíci jazyk, podporuje zatahování jazyka a usměrňuje celkově polohování jazyka. Náustek taky zabraňuje uživateli kousat do slámky anebo zasunout slámku příliš hluboko do úst. Jednoduše nasaďte na vršek slámky a můžete pít.

Lip Blok náustek dodáváme ve třech různých délkách – 2cm (žlutý), 1cm (modrý) a 0.5cm (tyrkysový). Pro začátek je nejvhodnější nejdelší náustek. Jakmile si uživatel zvykne pít s touto délkou bez problémů, zkraťte délku na 1cm a následně na 0.5cm. Tato technika postupně učí uživatele pít tak, aby slámku nezasouval hluboko do úst. V případě, že máte v ústech už pouze náustek o délce 0.5cm, dostává se tekutina pouze do přední části úst, kde se s ní lehce manipuluje a nezpůsobuje dušení nebo kašlání.

Čím kratší náustek, tím lepší orálně motorické schopnosti, protože jazyk pracuje více, rty lépe těsní a líce mají lepší tah. Lip Blok náustky jsou kompatibilní s většinou obvyklých slámek.

Kód Kód: FDTPBL0000YL
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Náustky
Hmotnost: 0.019 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: