Milí obchodní přátelé, omlouváme se Vám za dočasnou nedostupnost některých miminkovských kousátek, způsobenou výpadkem na straně výrobce. Neváhejte proto prozkoumat naše další skladové pomůcky pro miminka např.: Y-Chew, Mini Chew, Chew Q Super Chew a jiné.

Sip-Tip™ Plastový kelímek s náustkem a Select-flow ventilem

629 Kč
Na dotaz

Kelímek Sip-Tip® je velmi funkční a důstojné řešení u lidí, kteří nemají dostatečnou silu při sání.  Jednotlivec může pít sám,  nebo mu můžete pomoci "napumpováním"  tekutiny do slámky za pomoci  pružného víčka. Jednoduše prstem přikryjte dírku uprostřed víčka a  několikrát promáčkněte,  dokud tekutina nedosáhne požadované výšky. Ventil Select-Flow udržuje kapalinu ve slámce na úrovni, kde si ji klient nasál  a snižuje množství námahy a spolykaného vzduchu při pití. Ventil Select-Flow zpomaluje proudění tekutiny, čímž pomáhá kontrolovat velikost doušku. Klient se méně zakuckává a nedusí se množstvím tekutiny, které nedokáže najednou spolknout. 

V případě, že potřebujete, aby byla z kelímku přijímána hustší tekutina, lze ustřihnout špičku ventilu na požadovaný průtok. Lze takto nasát až medovou konzistenci. 

Objem 8oz / 240ml

Balení obsahuje Kelimek, pružný vršek, náustek 2cm pro snadné a správné uchopení slámky, ventil Select-Flow, 10ks slámek. 

 

 

Kód Kód: FDDRSIPTIPWH
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Láhev
Hmotnost: 0.094 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: