Milí obchodní přátelé, prázdninové zpomalení obchodu už tradičně využíváme k údržbě systému a inventuře skladových zásob. Z tohoto důvodu nebudeme ve dnech 4.7. až 12.7. expedovat žádné zásilky. Vaši objednávku odešleme dne 15.7.2024 Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Cip-Kup™ Plastová učící láhev s náustkem a Select-flow ventilem

Rozměry: výška láhve: 13 cm, průměr 6 cm

689 Kč
Skladem

Láhev Cip-Kup™ je velmi funkční a důstojné řešení u lidí, kteří buď začínají nebo se znovu učí pít a sát.   Jednotlivec může pít sám,  nebo mu můžete pomoci "napumpováním" tekutiny do slámky. Jednoduše několikrát zmáčkněte lahev,  dokud tekutina nedosáhne požadované výšky. Ventil Select-Flow udržuje kapalinu ve slámce na úrovni, kde si ji klient nasál  a snižuje množství námahy a spolykaného vzduchu při pití. Ventil Select-Flow zpomaluje proudění tekutiny, čímž pomáhá kontrolovat velikost doušku. Klient se méně zakuckává a nedusí se množstvím tekutiny, které nedokáže najednou spolknout. 

V případě, že potřebujete, aby byla z lahve přijímána hustší tekutina, lze ustřihnout špičku ventilu na požadovaný průtok. Lze takto nasát až medovou konzistenci. 

Obsah 8oz / 240ml

Balení obsahuje lahev, šroubovací vršek, náustek 2cm pro snadné a správné uchopení slámky, ventil Select-Flow, 10ks slámek a jednu měkkou hadičku. 

 

Kód Kód: FDDRCIPKUPBL
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Láhev
Hmotnost: 0.074 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: