Milí obchodní přátelé, omlouváme se Vám za dočasnou nedostupnost některých miminkovských kousátek, způsobenou výpadkem na straně výrobce. Neváhejte proto prozkoumat naše další skladové pomůcky pro miminka např.: Y-Chew, Mini Chew, Chew Q Super Chew a jiné.

Cip-Kup™ Plastová učící láhev s náustkem a Select-flow ventilem

639 Kč
Skladem

Láhev Cip-Kup™ je velmi funkční a důstojné řešení u lidí, kteří buď začínají nebo se znovu učí pít a sát.   Jednotlivec může pít sám,  nebo mu můžete pomoci "napumpováním" tekutiny do slámky. Jednoduše několikrát zmáčkněte lahev,  dokud tekutina nedosáhne požadované výšky. Ventil Select-Flow udržuje kapalinu ve slámce na úrovni, kde si ji klient nasál  a snižuje množství námahy a spolykaného vzduchu při pití. Ventil Select-Flow zpomaluje proudění tekutiny, čímž pomáhá kontrolovat velikost doušku. Klient se méně zakuckává a nedusí se množstvím tekutiny, které nedokáže najednou spolknout. 

V případě, že potřebujete, aby byla z lahve přijímána hustší tekutina, lze ustřihnout špičku ventilu na požadovaný průtok. Lze takto nasát až medovou konzistenci. 

Obsah 8oz / 240ml

Balení obsahuje lahev, šroubovací vršek, náustek 2cm pro snadné a správné uchopení slámky, ventil Select-Flow, 10ks slámek a jednu měkkou hadičku. 

 

Kód Kód: FDDRCIPKUPBL
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Láhev
Hmotnost: 0.074 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: