Náustek tvrdý "Vousy"

279 Kč
Skladem

Náustek je jednoduchá, ale velmi efektivní orálně motorická pomůcka. Přirozeným způsobem trénuje ústní svaly a potlačuje vypadávajíci jazyk, podporuje zatahování jazyka a usměrňuje celkově polohování jazyka. Náustek taky zabraňuje uživateli kousat do slámky anebo zasunout slámku příliš hluboko do úst. Jednoduše nasaďte na vršek slámky a můžete pít.

Lip Blok Knír náustek koupíte v délce 2 cm.  Jakmile si uživatel zvykne pít s touto délkou bez problémů, zkraťte délku náustku nůžkami. Po nějakém čase opakujte a délku náustku postupně zkracujte až na minimální délku asi 0.5 cm. Tato technika postupně učí uživatele pít tak, aby slámku nezasouval hluboko do úst. V případě, že máte v ústech už pouze náustek o délce 0.5 cm, dostává se tekutina pouze do přední části úst, kde se s ní lehce manipuluje a nezpůsobuje dušení nebo kašlání.

Čím kratší náustek, tím lepší orálně motorické schopnosti, protože jazyk pracuje více, rty lépe těsní a líce mají lepší tah. Lip Blok náustky jsou kompatibilní s většinou obvyklých slámek.

Kód Kód: FDTPBLMU00BL
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Náustky
Hmotnost: 0.022 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: