Naši milí klienti, momentálně organizačně nepokryjeme telefonické dotazy. Laskavě nás kontaktujte písemně pomocí formuláře nebo emailu. Věříme, že se nám podaří najít šikovnou posilu co nejdříve. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

RIGHT BITE pomůcka pro nácvik správného sousta Světle fialová

369 Kč
Skladem

Vynalezla jej klinická logopedka Jaci Dale, MS, CCC-SLP a produkt dále vyvinula firma ARK Therapeutic, Right Bite řeší problém s velikostí sousta. U jedinců, kteří mají problém odhadnout velikost sousta, mají potřebu dát si toho do úst mnoho, aby byla uspokojena senzorická potřeba a podobně, je Right Bite šikovným pomocníkem. Zasuňte potravinu do pomůcky tak, aby Vám v půlkruhovém otvoru vyčníval správně velký kousek. Použít můžete sušenku, krajíček chleba, plátek okurky,  Poté nabídněte jedinci k ukousnutí. Takto máte možnost naučit ukusovat správná nepříliš velká sousta, která bude mít jedinec možnost v ústech správně zpracovat. 

Zabráníte tím "schovávání" jídla v ústech, učíte správnou velikost sousta a tím i správné žvýkání, chráníte prsty před jejich skousnutím při krmení. 

Kód Kód: RIGHTBITE0LA
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Čelist

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení