Milí obchodní přátelé, prázdninové zpomalení obchodu už tradičně využíváme k údržbě systému a inventuře skladových zásob. Z tohoto důvodu nebudeme ve dnech 4.7. až 12.7. expedovat žádné zásilky. Vaši objednávku odešleme dne 15.7.2024 Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Objevitel ve světě (různé barvy)

Kompletní vybavení pro veškeré venkovní aktivity v jednom barevném tónu. Díky jednotné barvě jsou pomůcky snadno rozeznatelné mezi ostatními hračkami na společném hřišti. 

Vše lze použít jak na suché tak na mokré aktivity.

 

Balíčetk obsahuje 7 kusů pomůcek ve stejné barvě:

- 1ks sklenička s víčkem s lupou

- 1ks lupa do ruky

- 1ks plastové nůžky

- 1ks plastový kyblík s uchem

- 1ks plastová odměrka 

- 1ks plastový trychtýř

- 1ks plastová pinzeta

 

699 Kč
Skladem

Lupa je nezbytná pro zkoumání struktury květu, lístečku, kořínku. Víte kolik má beruška nožek? A už jste je taky viděli zblízka? Ideální pro prohlížení živých broučků je právě kelímek s lupou. Broučka do něj umístíte, prohlédnete a zase vypustíte do přírody. Pinzetou lze brát vše opatrně a bezpečně s respektem k přírodě.

Díky trychtýři se dítě seznamuje se základy fyzikálních jevů. S odměrkou si může začít uvědomovat, kolik se vejde vody nebo písku do kyblíku a kolik bylo potřeba odměrek. Tohle zkoumání patří do předmatematických operací a připravuje děti na počty. Kleště lze použít v případě, že se dítě bojí některých struktur dotknout a zároveň jsou výbornou pomůckou k trénování jemné motoriky a podporují propojování pravé a levé hemisféry.

Kód Kód: MTTCOBJVELKY
Jméno značky: TickiT
Kategorie: Objevitel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: