Milí obchodní přátelé, prázdninové zpomalení obchodu už tradičně využíváme k údržbě systému a inventuře skladových zásob. Z tohoto důvodu nebudeme ve dnech 4.7. až 12.7. expedovat žádné zásilky. Vaši objednávku odešleme dne 15.7.2024 Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Masážní kartáček proMini Světle zelený

Rozměry: délka 11,5 cm

Hlavička špátle: 1,7 cm x 0,8 cm x 0,7 cm

299 Kč
Skladem

ProMini™ je určen k jemné masáži dásní a senzorické stimulaci v ústech miminek nebo batolat. Vyvinut pro malinká ústa proMini™ je menší verzí oblíbené špátle Probe™. Odélníkový nástavec má výstupky na jedné, proužky na straně druhé a je hladký na bočních stranách. Povrchy s texturou poskytují dotykové vjemy, dopomáhají k vnímání vjemů a  pocitů v ústech. Použijte jako orální masážní kartáček ke stimulaci dásní, patra, rtů, tváře a jazyka poklepáním, hlazením a jemným tlakem. U osob s přecitlivělostí v ústech  nebo averzemi začínáme s hladkými stranami, protože poskytují nejmenší senzorický vstup. Pak postupujte na stranu s proužky a nakonec na hrbolatou stranu. proMini™ můžete také ponořit do jídla pro použití jako "lžičku" při nácviku krmení - taktika při zavádění krmení  lžičkou a / nebo zavádění struktury do kaše.

Bílá rukojeť je tuhá pro snadné uchopení. Tyrkysový konec je měkčí, má více vůle, aby byl jemný na rtech, jazyku a tvářích. Při délce menší než 10cm je velmi lehký, kompaktní a přenosný. Ideální pro orální motorické cvičení, masáž dásní a senzorickou stimulaci, ať už jste doma, v ordinaci svého logopeda nebo kdekoli jinde.

 

Kód Kód: MTORPRMINILG
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Stimulace
Hmotnost: 0.017 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: