Milí obchodní přátelé, omlouváme se Vám za dočasnou nedostupnost některých miminkovských kousátek, způsobenou výpadkem na straně výrobce. Neváhejte proto prozkoumat naše další skladové pomůcky pro miminka např.: Y-Chew, Mini Chew, Chew Q Super Chew a jiné.

Masážní kartáček proMini Světle zelený

299 Kč
Skladem

ProMini™ je určen k jemné masáži dásní a senzorické stimulaci v ústech miminek nebo batolat. Vyvinut pro malinká ústa proMini™ je menší verzí oblíbené špátle Probe™. Odélníkový nástavec má výstupky na jedné, proužky na straně druhé a je hladký na bočních stranách. Povrchy s texturou poskytují dotykové vjemy, dopomáhají k vnímání vjemů a  pocitů v ústech. Použijte jako orální masážní kartáček ke stimulaci dásní, patra, rtů, tváře a jazyka poklepáním, hlazením a jemným tlakem. U osob s přecitlivělostí v ústech  nebo averzemi začínáme s hladkými stranami, protože poskytují nejmenší senzorický vstup. Pak postupujte na stranu s proužky a nakonec na hrbolatou stranu. proMini™ můžete také ponořit do jídla pro použití jako "lžičku" při nácviku krmení - taktika při zavádění krmení  lžičkou a / nebo zavádění struktury do kaše.

Bílá rukojeť je tuhá pro snadné uchopení. Tyrkysový konec je měkčí, má více vůle, aby byl jemný na rtech, jazyku a tvářích. Při délce menší než 10cm je velmi lehký, kompaktní a přenosný. Ideální pro orální motorické cvičení, masáž dásní a senzorickou stimulaci, ať už jste doma, v ordinaci svého logopeda nebo kdekoli jinde.

 

Kód Kód: MTORPRMINILG
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Stimulace
Hmotnost: 0.017 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: