Milí obchodní přátelé, prázdninové zpomalení obchodu už tradičně využíváme k údržbě systému a inventuře skladových zásob. Z tohoto důvodu nebudeme ve dnech 4.7. až 12.7. expedovat žádné zásilky. Vaši objednávku odešleme dne 15.7.2024 Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Masážní kartáček Probe Světle modrý

Rozměry: délka 12 cm

Hlavička špátle: 2 cm x 1 cm x 0,7 cm

299 Kč
Skladem

Univerzální nástroj pro orální motorickou léčbu, nutriční terapii a senzorický rozvoj. Probe ™ je vynikajícím nástrojem pro perorální motorickou léčbu a senzorický rozvoj navržený logopedkou Debrou C. Lowsky, MS, CCC-SLP . Má pravoúhlé zakončení, které je na jedné straně nerovné, na druhé má vroubkování a je hladké po okrajích. Povrchy s texturou poskytují dotykové vjemy, dopomáhají k vnímání vjemů a  pocitů v ústech. Použijte jako orální masážní kartáček ke stimulaci dásní, patra, rtů, tváře a jazyka poklepáním, hlazením a jemným tlakem. U osob s přecitlivělostí v ústech  nebo averzemi začínáme s hladkými stranami, protože poskytují nejmenší senzorický vstup. Pak postupujte na stranu s proužky a nakonec na hrbolatou stranu.

Bílá rukojeť je tuhá pro snadné uchopení. Světle modrý konec je měkčí, má více vůle, aby byl jemný na rtech, jazyku a tvářích. Při délce menší než 10cm je velmi lehký, kompaktní a přenosný. Ideální pro orální motorické cvičení, masáž dásní a senzorickou stimulaci, ať už jste doma, v ordinaci svého logopeda nebo kdekoli jinde.

 

Kód Kód: MTORPROBE0LB
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Stimulace
Hmotnost: 0.019 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: