Milí obchodní přátelé, omlouváme se Vám za dočasnou nedostupnost některých miminkovských kousátek, způsobenou výpadkem na straně výrobce. Neváhejte proto prozkoumat naše další skladové pomůcky pro miminka např.: Y-Chew, Mini Chew, Chew Q Super Chew a jiné.

Masážní kartáček Probe Světle modrý

299 Kč
Skladem

Univerzální nástroj pro orální motorickou léčbu, nutriční terapii a senzorický rozvoj. Probe ™ je vynikajícím nástrojem pro perorální motorickou léčbu a senzorický rozvoj navržený logopedkou Debrou C. Lowsky, MS, CCC-SLP . Má pravoúhlé zakončení, které je na jedné straně nerovné, na druhé má vroubkování a je hladké po okrajích. Povrchy s texturou poskytují dotykové vjemy, dopomáhají k vnímání vjemů a  pocitů v ústech. Použijte jako orální masážní kartáček ke stimulaci dásní, patra, rtů, tváře a jazyka poklepáním, hlazením a jemným tlakem. U osob s přecitlivělostí v ústech  nebo averzemi začínáme s hladkými stranami, protože poskytují nejmenší senzorický vstup. Pak postupujte na stranu s proužky a nakonec na hrbolatou stranu.

Bílá rukojeť je tuhá pro snadné uchopení. Světle modrý konec je měkčí, má více vůle, aby byl jemný na rtech, jazyku a tvářích. Při délce menší než 10cm je velmi lehký, kompaktní a přenosný. Ideální pro orální motorické cvičení, masáž dásní a senzorickou stimulaci, ať už jste doma, v ordinaci svého logopeda nebo kdekoli jinde.

 

Kód Kód: MTORPROBE0LB
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Stimulace
Hmotnost: 0.019 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: