Milí obchodní přátelé, omlouváme se Vám za dočasnou nedostupnost některých miminkovských kousátek, způsobenou výpadkem na straně výrobce. Neváhejte proto prozkoumat naše další skladové pomůcky pro miminka např.: Y-Chew, Mini Chew, Chew Q Super Chew a jiné.

BRICK STICK Měkký - nástavec pro logovibrátor Z-VIBE Červený

349 Kč
Skladem

Brick nástavec - je nový a nejvíc cool doplněk logovibrátora Z-Vibe®.  Jeho obdélníkový tvar s proužky na jedné a výstupky na druhé straně je vhodný pro různé smyslové stimuly.       

Z-Vibe® (prodává se samostatně) je určen k použití při orálně motorických terapiích jako nástroj k učení žvýkání, kousání,  zvýšení orálního uvědomění a k motorickému procvičování. Proto jsou nástavce navrženy v dostatečně malé velikosti, aby se s nimi terapeut dostal snadno do úst klienta. Žvýkací nástavce jsou navrženy tak, aby byly jednoduše žvýkatelné i pro osoby s omezenou silou v čelistech nebo orálně motorickou schopností.

Nicméně, někteří používají Z-Vibe® jako uklidňující žvýkací pomůcku pro osoby se zvýšenou potřebou žvýkat a kousat. To je důvod, proč potřebují větší a pevnější nástavce. Nástavec Brick je v tomto případě ideální volbou. Kombinuje cool faktor, tvar a odolnost originálního „žverku“ Brick Stick™ k a uklidňující vibrace rukojeti Z-Vibe®. Brick je širší než nástavce Probe nebo Bite-n-Chew.

Každý Brick nástavec měří více než 7.5cm. Obdélníková hlavička nástavce je asi 5.5cm dlouhá, 1.5cm široká a 1 cm tlustá (t.j. o něco menší než přívěsek Brick Stick™)

Tento produkt je určený výhradně pro použití s vibrační pomůckou Z-Vibe®.

Kód Kód: MTZVTPBSF0RD
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Nástavce
Hmotnost: 0.027 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: