Tran-Quill vibračná tužka

Rozměr: 12,5 cm, včetně nástavce 17 cm

průměr 1,2 cm

Nástavec tužka 4,5 cm

1 199 Kč
Skladem

Tran-Quill® - je vibrační tužka, motorická pomůcka, která může pomoct vytvořit motorický a orální tonus a zlepšit různé schopnosti jako mluvení, polykání a citlivost úst. Používejte Tran=Quill pro simulaci různých pocitových zkušeností a/nebo cílených dotykových podnětů  u rukou , ale taky  v ústní dutině. Jemné vibrování poskytuje novou úroveň senzorické stimulace pro zvýšení uvědomění a soustředění pozornosti na prsty, úchop, ruku, potažmo na rty, jazyk, líce a čelisti. Vibrace může též navodit zklidnění a příjemné pocity.

Tran-Quill® - je pomůcka, která propojuje uhlazený, inovativní dizajn s lehkou váhou a plastovou rukojetí. Pomůcku můžete použít i ke stimulaci líc, předloktí, rukou apod., čímž docílíte dodatečného dotykového podnětu. Rukojeť se dodává s nástavcem Propiska na jednom konci a nástavcem Switch Tip na druhém konci. 

Pro zapnutí pomůcky jednoduše otočte nástavcem Switch Tip, až dokud pomůcka nezačne vibrovat. Pozor! Nepoužívejte přílišnou sílu pro otočení/zapnutí pomůcky, aby nedošlo ke zničení vnitřního mechanizmu.

Tran-Quill® je vyvinutý univerzálně, proto je k němu dostupných přes 25 nástavců v různých velikostech, površích a pružnostech. Od lžiček přes kartáčky až po kousácí nástavce atd. Jednu rukojeť můžete použít pro mnoho cílů a aktivit, jednoduchou výměnou jednoho nástavce za jiný. Podívejte se na nástavce v naší nabídce.

Tran-Quill®- se dodává s jedním nástavcem Tužka (v balení je 6ks tužek) a jedním nástavcem Switch Tip. Další nástavce se prodávají samostatně. Baterie je součástí balení. (Poznámka: Jedná se o speciální  baterii, která se volně neprodává v obchodech. Doporučujeme nákup náhradní baterie u nás.)  Pomůcka je asi 17 cm dlouhá a má přes 1 cm v průměru. Jedná se o pomůcku doporučenou k užití pro všechny věkové  a dovednostní kategorie pod vedením terapeuta nebo školeného ošetřovatele.

  • Upozornění: Tran=Quill NENÍ hračka. Jedná se o terapeutickou pomůcku. Obsahují malé části (včetně baterie), které můžou způsobit zadušení: je vždy nevyhnutelný přímý dohled dospělé osoby.

 

 

Kód Kód: MTTQPENCILRB
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Logovibrátory

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: