Milí obchodní přátelé, omlouváme se Vám za dočasnou nedostupnost některých miminkovských kousátek, způsobenou výpadkem na straně výrobce. Neváhejte proto prozkoumat naše další skladové pomůcky pro miminka např.: Y-Chew, Mini Chew, Chew Q Super Chew a jiné.

PROBE Mini - nástavec pro logovibrátor Z-VIBE Tyrkysový

219 Kč
Skladem

Mini nástavec – je menší verze  nástavce Probe – náš nejuniverzálnější nástavec v mini verzi.  Menší rozměry jsou vhodné pro nácvyky s miminky a batolaty, jeho obdélníkový tvar se třemi různými povrchy: s výstupky, s proužky a hladkým povrchem - nabízí variabilní smyslové podněty, např. jemný tlak na tváře, patro, dásně jazyk a rty. Pomáhá probudit citlivost v oblasti úst osobám trpícím hyposensitivitou. Také může pomoci snížit ústní defenzivitu a obtíže s jídlem /texturou u osob s hypersensitivitou.

Nástavec Mini může být rovněž použit pro cílené smyslové vjemy při perorální terapii. Použijte jej k nasměrování artikulátorů na výšku jazyka, na lateralizaci jazyka, na zatahování jazyka, na uzavření rtů, protažení rtu, stabilitu čelistí a další.

Nástavec je velký  1cm x  1cm  x 5.5cm a vhodný pro mytí v myčce.

Tento produkt je určený výhradně pro použití s vibrační pomůckou Z-Vibe®.

Kód Kód: MTZVTPPMXTTL
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Nástavce
Hmotnost: 0.021 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: