Balíček "UČITEL"

VÝHODNÝ BALÍČEK POMŮCEK PRO DOSPÍVAJÍCÍ a  DOSPĚLÉ

Balíček Učitel je ideální dárek pro osoby, které si prošli zdravotními starostmi a teď mají možnost naučit se v dospělém věku znovu základní životní aktivity jako například jak mluvit, pít, nebo kousat.  Naši odborníci pro Vás složili výhodný balíček, který obsahuje přesně ty pomůcky, které budete k potřebovat k tréninku a k učení. 

 

1 999 Kč
Na dotaz

Učitel je balíček s pomůckami pečlivě vybranými pro dospívající a dospělé osoby, které si prošly určitým mozkovým onemocněním (např. cévní mozkovou příhodou), následkem kterého ztratily některou ze základních lidských schopností. Naše schopnost přijímat potravu, pít nebo mluvit jsou pro život velmi důležité a postižené osoby zpravidla vynakládají úsilí, aby tyto narušené schopnosti v krátké době znovu oživily. 

Toto období je výrazné svou smyslovou intenzitou, která může být náročnější na zpracování. Pomoci mohou vhodně zvolené logopedické  a motorické pomůcky.  

Tento balíček obsahuje kousátko Bite Tube, které je měkké a je určené pro stimulaci dutiny ústní a pro senzorickou přípravu na příjem pevné stravy. Navíc je skvělé pro posilování orofaciálních svalů, tzn. obličejových svalů. K aktivizaci nebo uvolnění obličejových svalů Vám výborně poslouží i logovibrátor, který se standartně dodává se základním nástavcem, ale v našem sortimentu k němu naleznete velkou škálu dalšího příslušenství.  Během nácviku pití je důležité i správné dýchání. Do balíčku jsme proto vložili nosní flétnu pro trénink dýchání nosem. Jako poslední v balíčku najdete unikátní kelímek s ventilem, který Vám tekutinu podrží v brčku, a tím se stává skvělým pomocníkem pro přijímání tekutin. Pomocí víčka napumpujete vodu nebo jiný nápoj do brčka a ventil kapalinu udrží nahoře pro okamžité pití. 

Balíček je cenově výhodnější, než v případě nákupu jednotlivých produktů.

 

BALÍČEK OBSAHUJE:

1ks Sip-Tip plastový učící kelímek s náustkem a Select-Flow ventilem 

1ks Z-Vibe logopedická vibrační tužka (logovibrátor)

1ks Bite Tube přívěšek - kompenzační pomůcka

1ks Nosní flétna - logopedická pomůcka

 

NAPIŠTE NÁM V OBJEDNÁVCE DO POZNÁMKY, ZDA SE JEDNÁ O MUŽE, ČI ŽENU. 

Kód Kód: PACKUCITEL00
Jméno značky: Kousak
Kategorie: Akční balíčky produktů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: