Balíček "OBJEVITEL"

VÝHODNÝ BALÍČEK POMŮCEK PRO DOSPÍVAJÍCÍ a  DOSPĚLÉ

Balíček Objevitel je ideální dárek pro osoby, které se potkávají se zdravotními starostmi, které dokážou "připravit nejedno překvapení".   Naši odborníci pro Vás složili výhodný balíček, který obsahuje přesně ty pomůcky, které budete k potřebovat k tréninku a k životu. 

 

1 499 Kč
Skladem

Objevitel je balíček s pomůckami pečlivě vybranými pro dospívající a dospělé osoby, které trpí určitými potížemi, jejichž následkem postupně ztrácí schopnost pozornosti, soustředění nebo obecně ztrácí motorické schopnosti (např. Alzheimerova nemoc). Na naší schopnosti ovládání svalů a těla závisí spousta každodenních činností, jako například příjímání potravy, pití nebo třeba psaní. Postižené osoby zpravidla vynakládají úsilí, aby tyto narušené schopnosti v krátké době znovu oživily nebo jejich ztrátu - pokud možno - co nejvíce oddálily.

Toto období je výrazné svou smyslovou intenzitou, která může být náročnější na zpracování. Pomoci mohou vhodně zvolené logopedické  a motorické pomůcky.  

Balíček Objevitel obsahuje asistenční pomůcky pro trénink pití, kousání, správného dýchání i procvičování motoriky rukou. Kousání a žvýkání pozitivně ovlivňuje mozkovou činnost, proto jsme do balíčku vložili 2 logopedická kousátka Chewy tube, která jsou určená pro dospělé. Jejich používání je navíc skvělé pro posilování orofaciálních svalů, tzn. obličejových svalů. K procvičování jemné motoriky nebo jenom pro zklidnění a evakuaci stresu zde najdete pomůcku Loopeez. Pro posílení nebo znovu učení se správnému dýchání je určená nosní flétna. Jako poslední v balíčku najdete unikátní kelímek s ventilem, který Vám tekutinu podrží v brčku, a tím se stává skvělým pomocníkem pro přijímání tekutin. Pomocí víčka napumpujete vodu nebo jiný nápoj do brčka a ventil kapalinu udrží nahoře pro okamžité pití. 

Balíček je cenově výhodnější, než v případě nákupu jednotlivých produktů.

 

BALÍČEK OBSAHUJE:

1ks Sip-Tip plastový učící kelímek s náustkem a Select-Flow ventilem 

1ks Chewy Tube hladký - logopedická kousací pomůcka

1ks Chewy Tube s texturou - logopedická kousací pomůcka 

1ks Nosní flétna - logopedická pomůcka pro správné dýchání

1ks Loopeez velký - motorická pomůcka do ruky

 

 

Kód Kód: PACKOBJEVITE
Jméno značky: Kousak
Kategorie: Akční balíčky produktů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: