Milí obchodní přátelé, prázdninové zpomalení obchodu už tradičně využíváme k údržbě systému a inventuře skladových zásob. Z tohoto důvodu nebudeme ve dnech 4.7. až 12.7. expedovat žádné zásilky. Vaši objednávku odešleme dne 15.7.2024 Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Z-SPOON logopedická vibrační pomůcka (logovibrátor)

Rozměr: 12,5 cm vč. nástavce 18,5 cm

Průměr 1,2 cm

1 199 Kč
Skladem

Z-Spoon® - je vibrační orálně motorická pomůcka, která může pomoct vytvořit orální tonus a zlepšit různé schopnosti jako mluvení, polykání a citlivost úst. Používejte Z-Vibe pro simulaci různých pocitových zkušeností a/nebo cílených dotykových podnětů v ústní dutině. Jemné vibrování poskytuje novou úroveň senzorické stimulace pro zvýšení oráního uvědomění a soustředění pozornosti na rty, jazyk, líce a čelisti. Vibrace může též navodit zklidnění a příjemné pocity.

Z-Spoon® - je pomůcka, která propojuje uhlazený, inovativní dizajn s lehkou váhou a plastovou rukojětí s jemnými hrbolky po celém obvodu, které zabrání vyklouznutí z dlaně. Hrbolky můžete použít i ke stimulaci líc, předloktí, rukou apod., čímž docílíte dodatečního dotykového podnětu. Rukojěť se dodává s žlutým hladkým a tvrdým nástavcem Lžička na jednom konci a nástavcem Switch Tip na druhém konci. 

Pro zapnutí pomůcky jednoduše otočte nástavcem Switch Tip, až dokud pomůcka nezačne vibrovat. Pozor! Nepoužívejte přílišnou sílu pro otočení/zapnutí pomůcky, aby nedošlo ke zničení vnitřního mechanizmu.

Z-Spoon® - se dodává s jedním nástavcem Lžička hladká tvrdá a jedním nástavcem Switch Tip. Další nástavce se prodávají samostatně. Baterie je součástí balení. (Poznámka: Jedná se o speciální Vibe-baterii, která se volně neprodává v obchodech. Doporučujeme nákup náhradní baterie.)  Z-Vibe pomůcka je asi 16.5cm dlouhá a má přes 1 cm v průměru. Jedná se o pomůcku doporučenou k užití pro všechny věkové  a dovednostní kategorie pod vedením terapeuta nebo školeného ošetřovatele.

  • Upozornění: Z-Vibe NENÍ hračka. Jedná se o terapeutickou pomůcku vyvinutou pro profesionální terapeuty (nebo rodiče zaškolené terapeutem). Obsahují malé části (včetně baterie), které můžou způsobit zadušení: je vždy nevyhnutelný přímý dohled dospělé osob
Kód Kód: MTZSSP0000RB
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Logovibrátory
Hmotnost: 0.039 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: