Balíček "KŘÍŽOVKÁŘ"

VÝHODNÝ BALÍČEK POMŮCEK PRO DOSPÍVAJÍCÍ a DOSPĚLÉ

Balíček Křížovkář je ideální dárek pro osoby, které se potýkají se zdravotními starostmi, na základě kterých se rozhodli mít "některé věci radši pevně ve svých rukou". Třeba jenom proto, aby jim neupadly na zem.  Naši odborníci pro Vás sestavili výhodný balíček, který obsahuje přesně ty pomůcky, které budete potřebovat k tréninku a k životu. 

 

2 299 Kč
Skladem

Křížovkář je balíček s pomůckami pečlivě vybranými pro dospívající a dospělé osoby, které mají určitou formu svalového nebo nervového neklidu (např. Parkinsonova nemoc), následkem kterého postupně ztrácejí schopnost nervového ovládání svalů nebo celých končetin. Na naší schopnosti ovládání svalů a těla závisí spousta každodenních činností jako například příjímání potravy, pití nebo třeba psaní. Postižené osoby zpravidla vynakládají úsilí, aby tyto narušené schopnosti v krátké době znovu oživily nebo jejich ztrátu - pokud možno - co nejvíce oddálily.

Toto období je výrazné svou smyslovou intenzitou, která může být náročnější na zpracování. Pomoci mohou vhodně zvolené logopedické a motorické pomůcky.  

Složili jsme pro Vás 2 balíčky, které obsahují pomůcky pro kompenzaci třesu: balíčky Krotitel a Křížovkář

Balíček Křížovkář obsahuje asistenční pomůcky určené v první řadě pro psaní.  Základem je logopedický vibrátor (logovibrátor) s nástavcem propiska.  Tuto pomůcku můžete použít běžně jako obyčejnou propisku. V případě, že svaly na ruce nebo nervové vybavení prstů už nefungují správně, máte možnost zapnout vibraci, která mozek upozorní na to, že máte v ruce pero a tím pomůže aktivovat svaly a nervy Vaší ruky. (Logovibrátor má navíc široké využití, proto se neváhejte podívat na další nástavce z naší nabídky.) V případě, že je třes ruky výraznější, doporučujeme místo nebo ve spojení s vibrací použít dodatečné závaží. K tomu poslouží jednoduchá pomůcka - těžítko - které se našroubuje na konec vibrační rukojeti logovibrátoru, čímž nahradí původní spínač. Tohle závaží přidá původní váze propisky 50 gramů navíc. Dodatečná váha poskytne mozku nový impulz a bude jej nutit k intenzivnějšímu soustředění. Vibrace nadále působí jako aktivizační stimul nervových zakončení. Pokud Vám tužka vypadává z ruky, použijte přiloženou asistenční manžetu, která Vám pomůže propisku v dlani udržet.  V případě, že potřebujete asistenční manžetu jiného rozměru, podívejte se na naši nabídku manžet pro různé použití. 

Balíček je cenově výhodnější, než v případě nákupu jednotlivých produktů.

 

BALÍČEK OBSAHUJE:

1ks  Tran-Quill logopedická vibrační propiska (logovibrátor)

1ks Těžítko - nástavec na logopedickou propisku o váze 50g

1ks Asistenční manžeta pro tužku, propisku, příbor apod. (růžová)

 

 

Kód Kód: PACKKRIZOVKA
Jméno značky: Kousak
Kategorie: Akční balíčky produktů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: