Z-GRABBER logopedická vibrační pomůcka s úchopem (logovibrátor)

Rozměry: 12,3 cm vč. nástavce BITE´n CHEW XL s texturou 17 cm

1 299 Kč
Skladem

Z-Grabber® - je vibrační orálně motorická pomůcka, která může pomoct vytvořit orální tonus a zlepšit různé schopnosti jako mluvení, polykání a citlivost úst. Používejte Z-Grabber pro simulaci různých pocitových zkušeností a/nebo cílených dotykových podnětů v ústní dutině. Jemné vibrování poskytuje novou úroveň senzorické stimulace pro zvýšení orálního uvědomění a soustředění pozornosti na rty, jazyk, líce a čelisti. Vibrace může též navodit zklidnění a příjemné pocity.

Z-Grabber® - je pomůcka, která propojuje uhlazený, inovativní dizajn s lehkou váhou a plastovou rukojetí s úchytovou smyčkou, která zabrání vyklouznutí z dlaně. Smyčku můžete použít i ke stimulaci líc, předloktí, rukou apod., čímž docílíte dodatečného dotykového podnětu. Rukojeť se dodává s Bite´n Chew XL nástavcem  na jednom konci a nástavcem Switch Tip na druhém konci. 

Pro zapnutí pomůcky jednoduše otočte nástavcem Switch Tip, až dokud pomůcka nezačne vibrovat. Pozor! Nepoužívejte přílišnou sílu pro otočení/zapnutí pomůcky, aby nedošlo ke zničení vnitřního mechanizmu.

Z-Grabber je vyvinutý univerzálně, proto je k němu dostupných přes 25 nástavců v různých velikostech, površích a pružnostech. Od lžiček přes kartáčky až po pera  atd. Jednu rukojeť můžete použít pro mnoho cílů a aktivit, jednoduchou výměnou jednoho nástavce za jiný. Podívejte se na nástavce v naší nabídce.

Z-Grabber® - se dodává s jedním nástavcem Bite ´n Chew XL a jedním nástavcem Switch Tip. Další nástavce se prodávají samostatně. Baterie je součástí balení. (Poznámka: Jedná se o speciální Vibe-baterii, která se volně neprodává v obchodech. Doporučujeme nákup náhradní baterie.)  Pomůcka je asi 16.5 cm dlouhá a má přes 1 cm v průměru. Jedná se o pomůcku doporučenou k užití pro všechny věkové  a dovednostní kategorie pod vedením terapeuta nebo školeného ošetřovatele.

  • Upozornění: Z-Grabber NENÍ hračka. Jedná se o terapeutickou pomůcku vyvinutou pro profesionální terapeuty (nebo rodiče zaškolené terapeutem). Obsahují malé části (včetně baterie), které můžou způsobit zadušení: je vždy nevyhnutelný přímý dohled dospělé osoby.

 

Kód Kód: MTZGBCXT00YL
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Logovibrátory
Hmotnost: 0.051 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: