Mezinárodní den dětí oslavíme soutěží

Oslavte s námi Mezinárodní den dětí. My slavíme soutěží!
 
Chcete se do soutěže zapojit? Je to naprosto jednoduché - nechte své dítko namalovat obrázek s jeho oblíbeným Kousákem. Pokud vlastní ještě nemá, ať namaluje svůj vysněný. Inspirovat se může celým naším sortimentem. Představivosti se meze nekladou. Oceníme originální přístup.
 
Obrázek následně vyfoťte či naskenujte a vložte jej do komentáře přímo pod příspěvek na naší FB stránce. Ideální bude, když připíšete také křestní jméno a věk autora. Naše odborná porota vybere ten NEJ - nejde o nejkrásnější či nejlepší. Zajímá nás hlavně neotřelý a originální přístup, použitá technika a zpracování. A o co soutěžíme? Jak jinak než o kousátko - přívěšek na krk, absolutní novinku z našeho sortimentu: Jednorožce.
 
Své povedené, i ty nepovedené (i takové se totiž počítají) výtvory můžete přidávat pod příspěvek až do neděle 5. června do 20 hodin. Poté vypneme komentáře. Vítěze vybereme v následujícím týdnu a budeme o něm informovat opět prostřednictvím FB stránky.
 
Přejeme hodně štěstí všem účastníkům a už teď se těšíme na vaše výtvory.
 
Svou účastí v soutěži (přidáním komentáře pod příspěvek soutěže) nám dáváte souhlas se zveřejněním křestního jména, věku a díla vašeho dítěte v rámci vyhlášení výsledků na naší FB stránce.