Naši milí klienti, momentálně organizačně nepokryjeme telefonické dotazy. Laskavě nás kontaktujte písemně pomocí formuláře nebo emailu. Věříme, že se nám podaří najít šikovnou posilu co nejdříve. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Mezinárodní den dětí oslavíme soutěží

Oslavte s námi Mezinárodní den dětí. My slavíme soutěží!
 
Chcete se do soutěže zapojit? Je to naprosto jednoduché - nechte své dítko namalovat obrázek s jeho oblíbeným Kousákem. Pokud vlastní ještě nemá, ať namaluje svůj vysněný. Inspirovat se může celým naším sortimentem. Představivosti se meze nekladou. Oceníme originální přístup.
 
Obrázek následně vyfoťte či naskenujte a vložte jej do komentáře přímo pod příspěvek na naší FB stránce. Ideální bude, když připíšete také křestní jméno a věk autora. Naše odborná porota vybere ten NEJ - nejde o nejkrásnější či nejlepší. Zajímá nás hlavně neotřelý a originální přístup, použitá technika a zpracování. A o co soutěžíme? Jak jinak než o kousátko - přívěšek na krk, absolutní novinku z našeho sortimentu: Jednorožce.
 
Své povedené, i ty nepovedené (i takové se totiž počítají) výtvory můžete přidávat pod příspěvek až do neděle 5. června do 20 hodin. Poté vypneme komentáře. Vítěze vybereme v následujícím týdnu a budeme o něm informovat opět prostřednictvím FB stránky.
 
Přejeme hodně štěstí všem účastníkům a už teď se těšíme na vaše výtvory.
 
Svou účastí v soutěži (přidáním komentáře pod příspěvek soutěže) nám dáváte souhlas se zveřejněním křestního jména, věku a díla vašeho dítěte v rámci vyhlášení výsledků na naší FB stránce.
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení