Milí naši klienti, vzhledem k začátku Vánoční sezony Vás moc prosíme, abyste při kontaktu s námi upřednostnili písemnou komunikaci. Na telefony teď opravdu nestíháme odpovídat v rozumném časovém rámci. Děkujeme za pochopení.

Školní balíček "PUBERŤÁK"

fidgets 1400
1 020 Kč –12 %
1 020 Kč –12 % 899 Kč
Na dotaz

Balíček Puberťák je vhodný pro děti, které již nepotřebují korigovat nevhodný úchop psací potřeby (také jako jediný ze školních balíčků neobsahuje úchopy na tužky). Sáhněte po něm, pokud vybíráte balíček pro starší dítě (řekněme od třetí, čtvrté třídy). Obsahuje náramek, který dítě může mít neustále nasazený na zápěstí. Náramek je ideální pro děti, které mají tendenci si žvýkat a cucat rukávy, a mohou ho také používat jako senzorickou pomůcku (na otáčení, ohýbání, roztáčení, atd.). Spolu s ním najdete v balíčku dále jeden z přívěšků podle vlastního výběru (jak typu, tak i tvrdosti a barvy), senzorickou záložku Neposeda (barvu vybíráme dle aktuálních skladových zásob) a Loopeez. A že nevíte, co to je? Loopeez je skvělá pomůcka pro zaměstnání neposedných prstů. Skvělý pro děti, které si potřebují neustále s něčím hrát. A je tichá! Nebude rušit ve školních hodinách při výuce. Balíček nakoupíte vždy výhodněji, než v případě nákupu jednotlivých produktů.

 

BALÍČEK OBSAHUJE:

1ks Náramek (prům. 5,5 cm) 

1ks Přívěšek typu Chew tag (dostupné vzory: Bat, Bolt, Dragon, Super Star, Snowman) 

1ks Záložka Neposeda

1ks Loopeez Mini - tichá hračka do ruky pro seberegulaci stresu

 

NAPIŠTE NÁM DO POZNÁMKY ZDA SE JEDNÁ O DĚVČE NEBO CHLAPCE, JAKÝ TYP PŘÍVĚŠKU CHCETE A ZDA CHCETE MĚKKOU, NEBO STŘEDNĚ TVRDOU VARIANTU PŘÍVĚŠKU

Kód Kód: PACKSCHOOLPB
Kategorie: Kousátka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: