Milí obchodní přátelé, prázdninové zpomalení obchodu už tradičně využíváme k údržbě systému a inventuře skladových zásob. Z tohoto důvodu nebudeme ve dnech 4.7. až 12.7. expedovat žádné zásilky. Vaši objednávku odešleme dne 15.7.2024 Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Školní balíček "PUBERŤÁK"

VÝHODNÝ BALÍČEK POMŮCEK DO ŠKOLY 

1 149 Kč
Na dotaz

Balíček Puberťák je vhodný pro děti, které již nepotřebují korigovat nevhodný úchop psací potřeby (také jako jediný ze školních balíčků neobsahuje úchopy na tužky). Sáhněte po něm, pokud vybíráte balíček pro starší dítě (řekněme od třetí, čtvrté třídy). Obsahuje náramek, který dítě může mít neustále nasazený na zápěstí. Náramek je ideální pro děti, které mají tendenci si žvýkat a cucat rukávy, a mohou ho také používat jako senzorickou pomůcku (na otáčení, ohýbání, roztáčení, atd.). Spolu s ním najdete v balíčku dále jeden z přívěšků podle vlastního výběru (jak typu, tak i tvrdosti a barvy), senzorickou záložku Neposeda a "Párátko" Chew Pick (barvu záložky a párátka vybíráme dle aktuálních skladových zásob). Balíček nakoupíte vždy výhodněji, než v případě nákupu jednotlivých produktů.

 

BALÍČEK OBSAHUJE:

1ks Náramek (prům. 5,5 cm) 

1ks Přívěšek typu Chew tag (dostupné vzory: Bat, Bolt, Dragon, Super Star, Snowman) 

1ks Záložka Neposeda

1ks "Párátko" Chew Pick - frajerské a tiché kousátko pro seberegulaci stresu

 

NAPIŠTE NÁM DO POZNÁMKY ZDA SE JEDNÁ O DĚVČE NEBO CHLAPCE, JAKÝ TYP PŘÍVĚŠKU CHCETE A ZDA CHCETE MĚKKOU, NEBO STŘEDNĚ TVRDOU VARIANTU PŘÍVĚŠKU

Kód Kód: PACKSCHOOLPB
Jméno značky: Kousak
Kategorie: Kousátka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: