Chcete se zapojit do spolupráce?

Jste ordinace klinické logopedie, ergoterapie, rehabilitační či jiné specializované centrum a rádi byste s námi spolupracovali? Neváhejte nás kontaktovat.

Máme pro vás připravený tzv. startovací balíček, jehož součástí jsou:

  • slevový kód ve výši 5 %, který můžete uplatnit na nákup pomůcek do vaší ordinace či pro své klienty,
  • blok receptů s přehledem pomůcek, kde svým klientům jednoduše zakroužkujete produkt, který si má zakoupit, a vepíšete na něj kód pro uplatnění slevy,
  • přístup k instruktážním videím, jak pracovat s pomůckami,
  • letáky Kousák do čekárny,
  • vzorek produktu na vyzkoušení.

Slevový kód je platný po dobu jednoho kalendářního roku. Podmínkou pro prodloužení platnosti je uskutečnění alespň 5 objednávek s jeho použitím nebo objednávky v celkové hodnotě více jak 2.500 Kč

Instruktážní videa jsou zpřístupněna po dobu jednoho týdne od obdržení e-mailu s odkazem na video a heslem ke shlédnutí.

 

Máte o spolupráci zájem? Neváhejte nás kontaktovat buď prostřednictvím kontaktního formuláře nebo e-mailem info@kousak.com.

 

Recept_logo

V případě zájmu jsme schopni připravit pro zájemce z řad logopedů, ergoterapeutů, speciálních pedagogů, sociálních pracovníků aj. workshop, během kterého se s pomůckami osobně seznámíte a dozvíte se, jak je používat. Minimální počet účastníků workshopu je 10 lidí. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a osobně se domluvíme na podrobnostech.

Můžete se stát také naším kontaktním a prodejním pracovištěm s kompletním portfoliem produktů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.