BITE TUBE s texturou - nástavec pro logovibrátor Z-VIBE Královská modř

Nástavec pro Z-VIBE, Z-SPOON, Z-GRABBER, TRAN-QUILL PERO

Rozměry: délka 7,5 cm, průměr 0,9 cm

359 Kč
Skladem

Bite Tube nástavec pro logovibrátor  Z-Vibe® je speciálně navržen pro cílené nacvičování žvýkání a kousání. Je jako Bite-n-Chew nástavec pouze s dutinou pro potravu. Naplňte nástavec měkkou potravou, jako třeba přesnídávka, jogurt nebo první dětské příkrmy. Vložte takto naplněný nástavec do úst mezi třenové zuby a stoličky. Ve chvíli, když jedinec zkousne, bude odměněn jídlem. Používejte pro  vytvoření vazby mezi jeděním a nutností kousat a žvýkat

Tento nástavec je k dispozici ve třech variantách: tvrdý hladký, tvrdý s texturou a měkký s texturou. Osoby se silnou ústní defenzivitou by měli začít s hladkým nástavcem a progresivně postupovat k nástavcům s texturou.Osobám se slabým skusem se doporučuje začít s měkkým nástavcem a progresivně postupovat k tvrdším variantám. Osobám s potřebou cíleného smyslového stimulu v ústech, tvrdý nástavec s texturou poskytne jak dostatečný odpor tak hmatový vjem.  Každý z těchto nástavců může být použit pro posílení čelistí. Je-li to nutné mohou být nástavce zkráceny na požadovanou délku.

Nástavec je dlouhý více než 7.5cm a má průměr 0,9 cm. Je vhodný pro mytí v myčce.

Tento produkt je určený výhradně pro použití s vibrační pomůckou Z-Vibe®.

 

Materiál: jedná se o směs medicínských pryží (polymerů), Neobsahuje těžké kovy, ftaláty, PVC, BPA ani latex. Testováno dle evropské normy pro zdravotnické pomůcky 93/42/EEC.

Kód Kód: MTZVTPBTXTRB
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Nástavce
Hmotnost: 0.021 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: