Balíček "KROTITEL"

VÝHODNÝ BALÍČEK POMŮCEK PRO DOSPÍVAJÍCÍ a  DOSPĚLÉ

Balíček Krotitel je ideální dárek pro ty, kteří se potkávají se zdravotními starostmi, na jejichž základě se rozhodli mít "některé věci radši pevně ve svých rukou". Třeba jenom proto, aby jim neupadly na zem. Naši odborníci pro Vás složili výhodný balíček, který obsahuje přesně ty pomůcky, které budete potřebovat k tréninku a k životu. 

 

1 999 Kč
Na dotaz

Krotitel je balíček s pomůckami pečlivě vybranými pro dospívající a dospělé osoby, které mají určitou formu svalového nebo nervového neklidu (např. Parkinsonova nemoc), následkem kterého postupně ztrácejí schopnost ovládání jednotlivých svalů nebo celých končetin. Na schopnosti ovládání svalů a těla závisí spousta každodenních činností jako například příjímání potravy, pití nebo třeba psaní. Proto je vhodné věnovat dostatek úsilí tomu, aby tyto narušené schopnosti byly v krátké době znovu aktivovány nebo byla jejich ztráta - pokud možno - co nejvíce oddálena.

Toto období je výrazné svou smyslovou intenzitou, která může být náročnější na zpracování. Pomoci mohou vhodně zvolené logopedické a motorické pomůcky.  

Složili jsme pro Vás 2 balíčky, které obsahují pomůcky vhodné k reedukaci a kompenzaci třesu: balíčky Krotitel a Křížovkář  

Balíček Krotitel obsahuje asistenční pomůcky pro pití a přijímání pevné potravy - jednoduše řečeno láhev a lžičku. Láhev je nejen dostatečně velká, ale také praktická a lehká. Součástí láhve je hadička usnadňující sání. Její víčko je nešroubovací, a tím ji činí vhodnou pro cestování. K láhvi dostanete také asistenční manžetu, která zaručí, aby Vám láhev z ruky nevypadla.  Manžeta je silný a univerzální pomocník. Využijete ji ke stabilizaci úchopu i u dalších větších věcí v domě či na zahradě. (Pokud potřebujete asistenční manžetu jiného rozměru, podívejte se na naši nabídku manžet pro různé použití.) Poslední pomůckou, kterou v balíčku najdete, je logopedický vibrátor (logovibrátor) s nástavcem lžička. Lžička je vhodná k reedukaci či nácviku samostatného příjmu potravy. V případě, že svaly na ruce nebo nervové vybavení prstů už nefungují správně, máte možnost zapnout vibraci, která mozek upozorní na to, že máte v ruce lžičku a to Vám pomůže aktivovat svaly a nervy v ruce. (Logovibrátor je velmi univerzální, neváhejte se podívat na další nástavce z naší nabídky.)

Balíček je cenově výhodnější, než v případě nákupu jednotlivých produktů.

 

BALÍČEK OBSAHUJE:

1ks Velká plastová láhev s praktickým uzavíráním 

1ks Z-Spoon logopedická vibrační lžička (logovibrátor)

1ks Asistenční manžeta pro láhev (světle zelená)

 

 

Kód Kód: PACKKROTITEL
Jméno značky: Kousak
Kategorie: Akční balíčky produktů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: