Milí obchodní přátelé, omlouváme se Vám za dočasnou nedostupnost některých miminkovských kousátek, způsobenou výpadkem na straně výrobce. Neváhejte proto prozkoumat naše další skladové pomůcky pro miminka např.: Y-Chew, Mini Chew, Chew Q Super Chew a jiné.

Balíček Batole

799 Kč
Skladem

Batole je první balíček s pomůckami pečlivě vybranými pro batolící se dítě, které začíná s prvními příkrmy za pomocí lžičky a učí se pít bez savičky. 

Toto období je výrazné svou smyslovou intenzitou, která může být náročnější na zpracování. Pomoci mohou vhodně zvolené logopedické pomůcky.  

Balíček obsahuje kousátko, které je měkké a má strukturu, určenou pro stimulaci ústní dutiny a senzorickou přípravu dítěte na příjem pevné stravy. Jeho tvar byl navržen klinickou logopedkou a tudíž má správnou velikost i parametry. Dále tady najdete skvělé pomocníky pro objevitelské výpravy mimo domov - správně tvarovanou lžičku Maroon s hladkým povrchem a ideální velikostí sousta pro malého cestovatele. Nezapomínáme ani na pitný režim na cestách. Do balíčku jsme tedy přidali láhev s brčkem a uzavíratelným víčkem.

Balíček je cenově výhodnější, než v případě nákupu jednotlivých produktů.

 

BALÍČEK OBSAHUJE:

1ks Kousátko Mini Chew s texturou 

1ks Lžíčka Maroon malá hladká

1 ks Plastová učící láhev Medvídek malá

 

NAPIŠTE NÁM V OBJEDNÁVCE DO POZNÁMKY ZDA SE JEDNÁ O DĚVČE NEBO CHLAPCE.

Kód Kód: PACKBATOLE00
Kategorie: Akční balíčky produktů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: