Milí obchodní přátelé, omlouváme se Vám za dočasnou nedostupnost některých miminkovských kousátek, způsobenou výpadkem na straně výrobce. Neváhejte proto prozkoumat naše další skladové pomůcky pro miminka např.: Y-Chew, Mini Chew, Chew Q Super Chew a jiné.

LŽIČKA velká Měkká - nástavec pro logovibrátor Z-VIBE Tyrkysový

219 Kč
Skladem

Nástavec Lžička - promění jakoukoliv rukojeť Z-Vibe®  v jedinečnou senzoricou krmící pomůcku. Velikost a tvar lžičky napomáhá jednoduchému krmení i orální stimulaci.  Je specificky navržena ve velikosti “tak akorát” - dostatečně velká k udržení správné velikosti sousta a dostatečně malá, aby sousto nebylo příliš velké. Při použití s logovibrátorem Z-Vibe®  může lžička pomoci k probuzení úst, zvýšit jejich uvědomění si a poskytnout stimul rtům, jazyku, tvářím a patru. Skvělá pomůcka k jakémukoliv senzorickému léčebnému nutričnímu plánu. Tyto nástavce pomohli již mnoha terapeutům znovu přivést sondami vyživované pacienty k pevným soustům.

Nástavec Lžička se vyrábí ve dvou variantách - tvrdé a měkké. Měkká varianta je doporučována osobám s velmi intenzivním kousacím reflexem.  Velké lžičky jsou navrženy pro děti oo přibližně 5let věku, ale záleží taky na velikosti ústní dutiny. V naší nabídce naleznete i lžičky ve verzi s texturou.

Tento produkt je určený výhradně pro použití s vibrační pomůckou Z-Vibe®.

Kód Kód: MTZVTPSPLSTL
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Nástavce
Hmotnost: 0.023 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: