Milí obchodní přátelé, prázdninové zpomalení obchodu už tradičně využíváme k údržbě systému a inventuře skladových zásob. Z tohoto důvodu nebudeme ve dnech 4.7. až 12.7. expedovat žádné zásilky. Vaši objednávku odešleme dne 15.7.2024 Děkujeme za pochopení a trpělivost.

LŽIČKA velká Měkká - nástavec pro logovibrátor Z-VIBE Tyrkysový

Nástavec pro Z-VIBE, Z-SPOON, Z-GRABBER, TRAN-QUILL PERO

Rozměry: délka 8,3 cm, šířka 2,5 cm

219 Kč
Skladem

Nástavec Lžička - promění jakoukoliv rukojeť Z-Vibe®  v jedinečnou senzoricou krmící pomůcku. Velikost a tvar lžičky napomáhá jednoduchému krmení i orální stimulaci.  Je specificky navržena ve velikosti “tak akorát” - dostatečně velká k udržení správné velikosti sousta a dostatečně malá, aby sousto nebylo příliš velké. Při použití s logovibrátorem Z-Vibe®  může lžička pomoci k probuzení úst, zvýšit jejich uvědomění si a poskytnout stimul rtům, jazyku, tvářím a patru. Skvělá pomůcka k jakémukoliv senzorickému léčebnému nutričnímu plánu. Tyto nástavce pomohli již mnoha terapeutům znovu přivést sondami vyživované pacienty k pevným soustům.

Nástavec Lžička se vyrábí ve dvou variantách - tvrdé a měkké. Měkká varianta je doporučována osobám s velmi intenzivním kousacím reflexem.  Velké lžičky jsou navrženy pro děti oo přibližně 5let věku, ale záleží taky na velikosti ústní dutiny. V naší nabídce naleznete i lžičky ve verzi s texturou.

Tento produkt je určený výhradně pro použití s vibrační pomůckou Z-Vibe®.

Kód Kód: MTZVTPSPLSTL
Jméno značky: ARK Therapeutic
Kategorie: Nástavce
Hmotnost: 0.023 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: