Y-CHEW orálně motorická žvýkací pomůcka XXT Královská modř

YChew XXT Modrá

Y-Chew® je orálně motorická žvýkací pomůcka se třemi žvýkacími „rameny“. Každé „rameno“ ypsilonového tvaru pomůcky má jiný senzorický dizajn: jeden hladký, druhý vroubkovaný a třetí s jemnými puntíky. Jednotlivé ramena tedy nabízí rozdílnou senzorickou zkušenost. Y-Chew je velmi jednoduchá, zato poměrně mnohostranná pomůcka, vhodná jako orální a/nebo senzorická pomůcka pro uklidnění, zmírnění a autoregulování stresu.

Použijte Y-Chew orálně senzorickou pomůcku, když máte potřebu žvýkat, nebo taky jako bezpečnou alternativu k okusování nehtů, skřípání zubů a jiným formám evakuace neklidu a stresu. Stejně dobře lze Ypsilon využít jako senzorickou pomůcku (otáčení, ohýbaní, projíždění konečky prstů po dotekových hrbolcích apod.) nebo přímo jako kousátko pro miminka.

ZBOŽÍ JE SKLADEM
289 Kč
  • Standard/Soft - Tato varianta je nejměkčí a doporučujeme u těch,  kteří nemají tendenci rozkousnout nebo prokousnout žádné předměty a spíše cucají nebo žvýkají. Cucání palečku a  okrajů triček patří do této kategorie.
  • XT / Střední tvrdost - Tato úroveň je doporučena osobám s větší potřebou kousat a okusovat, žvýkat a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.
  • XXT / Pevná - Jedná se o nejpevnější a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u velmi intenzivní potřeby kousat do tvrdých předmětů. Žádný „žverk“ není nezničitelný, nicméně tenhle vydrží nejdéle.