Write-n-Bite™ - žvýkací násada na propisku XT Černá

WnB XT Černá

Write-n-Bite™ - je pro Vás žvýkání per a tužek známá disciplína? Máme pro Vás skvělé řešení. Naše pomůcka ve tvaru hladkého válce v neutrální tmavé barvě vypadá jako normální vršek tužky. Vytvořili jsme tento produkt ve spolupráci s dospělými a staršími dětmi tak, abychom stvořili super diskrétní řešení pro žvýkání v práci, v kanceláři, na přednáškách apod.

Každou násadu dodáváme s tenkou černou propiskou, ale pomůcka je kompatibilní s většinou podobně tlustých kancelářských propisek s vrškem. Násada je dutá, s otvorem na jedné straně a uzavřená na straně druhé.

Je těžké zcela porovnat násadu se standardním vrškem tužky, který je dutější a má slabší konstrukci, ale pokud hledáte nejlepší náhradu k tvrdosti obvyklého vršku tužky, doporučujeme Vám úroveň tvrdosti XT.

Upozornění: Nedoporučujeme používat násadu jako klasický vršek propisky, ani jako vršek inkoustového pera. Prosím, uchovávejte násadu na pevném konci propisky (jako na obrázku), na opačném konci než je psací kulička nebo inkoustový hrot. Inkoust by mohl násadu znečistit a dostat se tak na Vaše ústa, což je určitě nežádoucí, a to nejenom ze zdravotního hlediska.

DOSTUPNOST NA OBJEDNÁVKU
239 Kč
  • Standard/Soft - Tato varianta je nejměkčí a doporučujeme u těch,  kteří nemají tendenci rozkousnout nebo prokousnout žádné předměty a spíše cucají nebo žvýkají. Cucání palečku a  okrajů triček patří do této kategorie.
  • XT / Střední tvrdost - Tato úroveň je doporučena osobám s větší potřebou kousat a okusovat, žvýkat a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.
  • XXT / Pevná - Jedná se o nejpevnější a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u velmi intenzivní potřeby kousat do tvrdých předmětů. Žádný „žverk“ není nezničitelný, nicméně tenhle vydrží nejdéle.