Už je to rok!

Kousák se narodil na přelomu 2017 a 2018 a už rok se Vám snaží pomáhat. Za tu dobu ušel docela dlouhou cestu.

Nejdříve byl pouze večerní záležitost. Místo televize jsem seděla u PC a dávala dohromady návody a články. Odhadovala, co by se Vám mohlo hodit, nebo líbit.

Později jsem díky okolnostem musela udělat ten bláznivě odvážný krok a začala se mu věnovat naplno. Kousák tak získal svého prvního zaměstnance. Můžu Vám říct, že na jednu stranu paráda. Žádný šéf s nesmyslnými úkoly ani žádní kolegové, s kterými bych si nerozuměla. Na druhou stranu, není na koho svést, když se něco nepovede, nebo něco nejde podle představ. Žádná Maruška ani Jirka, kteří by ovlivňovali můj výkon, tu nejsou. Párkrát za ten rok jsem si řekla, že se na to vykašlu a nechám se někde zaměstnat, jenže ono už to dnes nejde. Potřebuji, aby moje práce dávala smysl, což se dost těžko hledá. Kousák mi smysl dává. A hodně. Když odcházím z workshopu, a rodiče jsou nadšení a plní elánu, zase to s tím „krmením“ zkoušet, vím, že jsem odvedla dobrou práci.

Začínali jsme pouze s kousátky a už máme nejen je, ale i další logopedické a terapeutické pomůcky. Úžasné překvapení pro nás byl například Baby Grabber. Měla jsem za to, že pro malá miminka je toho na trhu spousta. My jsme řešili nedostatek pomůcek pro větší děti. Až mi jedna paní logopedka vysvětlila, že 99 % kousátek pro miminka je kulatých, chybí jim část, kterou by děti dostaly do pusy až na stoličky. Netušila jsem, kam se dostaneme, a zatím se mi ta cesta moc líbí. Hlavně díky Vám a Vaší zpětné vazbě. 

Při první FB kampani jsem byla jako na trní a hlídala každý komentář :-D, byla jsem nešťastná z hejtů, jako asi každý nováček. Dnes už se to obejde bez infarktových stavů.

První účast na logopedické konferenci byla pro mě velkým otevřením očí. Zjistila jsem, jak moc je Kousák potřeba. A že nestačí jenom e-shop s pomůckami. Chybí Vám návody a tipy na to, jak s pomůckami pracovat. Proto pořádáme workshopy, abyste měli možnost si vše v klidu vyzkoušet a vyměnit si zkušenosti.  Díky Vám rozšiřujeme sortiment. A já se pokaždé učím a zjišťuji, co se dá s danou pomůckou dělat. Alzheimer mi evidentně nehrozí.

Tak bych Kousákovi ráda popřála k jeho prvním narozeninám hlavně spoustu spokojených a vracejících se klientů.

A jako dárek vyhlašuji FB soutěž o 3 násadky na tužky dle vlastního výběru. 

K zařazení do soutěže je potřeba:

1) být nebo se stát fanouškem naší stránky

2) odpovědět na otázku jaké kousátko jsme my vybrali jako první pro našeho Kousáka?

3) dát nám vědět jakého Kousáka máte vy doma, nebo byste si přáli mít? Fotky vítány :-) 

4) a nakonec můžete sdílet tento příspěvek, není to povinné nicméně by nás to potěšilo 

Vítěze vylosuje Kousák a vyhlásíme jej 27.1. odpoledne. 

Tak hodně štěstí