Tetra-Bite™ moto-senzorická žvýkací pomůcka Soft Červená

Tetra Soft Červená

Tetra Bite® skýta mnohé možnosti v jedné coolové pomůcce. Má čtyři prodloužená ramena určená ke kousání, se kterými se nebudete nikdz nudit. Můžete rotovat po ovalných ramenách, projíždět cik-cak výběžky, proužky nebo  linky - to je sen každého senzorického hledače. Každé rameno je dostatečně dlouhé, aby se dostalo až na zadní zuby a nabídlo proprioceptivní podnět žvýkacím svalům.

Tetra-Bite™ není pouze ke žvýkání, je to i výborná motorická pomůcka. Vložte ukazovák do dírky uprostřed a druhou rukou roztáčejte pomůcku jako spinner. Nebo chyťte oběma rukami válcové ramena a prstama se pokuste otáčet pomůckou. Tetra-Bite je skvělý pro zlepšení soustředění, pro nácvik motorických dovedností a stejně tak pro tréning koordinace oko - ruce.

ZBOŽÍ JE SKLADEM
449 Kč
  • Standard/Soft - Tato varianta je nejměkčí a doporučujeme u těch,  kteří nemají tendenci rozkousnout nebo prokousnout žádné předměty a spíše cucají nebo žvýkají. Cucání palečku a  okrajů triček patří do této kategorie.
  • XT / Střední tvrdost - Tato úroveň je doporučena osobám s větší potřebou kousat a okusovat, žvýkat a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.
  • XXT / Pevná - Jedná se o nejpevnější a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u velmi intenzivní potřeby kousat do tvrdých předmětů. Žádný „žverk“ není nezničitelný, nicméně tenhle vydrží nejdéle.