Spousta práce u Kousáků

Tento týden dorazila zásilka s novými kousky, které jsme ještě neměli v nabídce. A jak se dalo čekat, Kousáci oba se zamilovali do toho nejchutnějšího lego panáčka, kterého je možné žvýkat i kousat beztrestně!

Musím říct, že mě až překvapil zájem o něj. Vlastně jsme to „jen“ zkusili a on je to velmi atraktivní a populární chlapík k nakousnutí.  Všechny kusy, které dorazily, byly fuč za 2 dny. Na Kousáky tentokrát nezbyl ani jeden, a že se kluci hodně snažili. Dokonce doma pomáhali. Praktikovala jsem na nich ergoterapii hned v několika podobách na zahradě i doma.

On je to docela kumšt našeho Kousáka přesvědčit k nějaké činnosti, která se jen trošku podobá práci. On se totiž rád řídí pravidlem:  Kde se jí, jím. Kde se pije, piju. A kde se pracuje, tam nepřekážím.

miniKousák to je jiné kafe. Ten je všude, dokonce i tam, kde by nemusel. Když jde tatínek s nářadím, tak on si taky bere svůj dřevěný vercajk. S roztomilostí 4-letého šmudlíka se důležitě tváří a odborně zaklekne s tátou nad skládačkou poliček z IKEA. Na zahradě ryl se mnou svým mini rýčem a hrabal mini hrabičkami, jako nadšený farmář.  

Kousák zatím lozil po stromech, houpal se na laně a seděl v kleci pro králíka. Jediná činnost, která se podobá práci a Kousák ji dělá rád, je pomáhání při vaření a pečení. Kuchyň to je pro něj ráj, magický svět chutí a vůní, ale hlavně místo, kde může mít většinou mamku jenom pro sebe. A mně by se asi i líbilo, kdyby ho to nepustilo jak piráti nebo mimoni. Možná mi z něj roste další kuchařská hvězda nebo aspoň chlap s vášní pro vaření. Kdo ví? Zatím je spíš přeborník v ochutnávání  všeho!