SIDEKICK™ orálně motorická žvýkací pomůcka Soft Tmavě Fialová

Sidekick Soft Fialová

Sidekick™ - je naše největší orálně motorická žvýkací pomůcka. Ať už si představujete, že Vaše Sidekick postavička nakopává imaginární fotbalový balón, tancuje nebo se jenom protahuje jako při strečingu, jistě Vám její zábavný tvar vykouzlí úsměv na tváři.

Každá Sidekick figurka je na obou stranách hladká, má asi 10cm na šířku, je přes 15 cm dlouhá v nejvzdálenějších částech, na tloušťku má přibližně 1.25 cm. Celkovou plochou je tedy Sidekick asi jako 2 Grabbery. Se svými 5-ti různými „nožkami“ se jedná o nejvíce odolnou žvýkací pomůcku pro intenzivní až agresivní žvýkání.

Kvůli svému tvaru se Vám Sidekick pomůcka bude zdát pevnějsí než jiné produkty. Proto když používáte třeba Grabber nebo Y-Chew v pevnosti XT, doporučujeme Vám pořídit si Sidekick v pevnosti Soft.

Upozornění: Sidekick na našich reklamních fotkách „stojí“. Produkt však není schopný samostatně „stát“, protože jeho hrany jsou zaoblené pro účely příjemného žvýkání.

DOSTUPNOST NA OBJEDNÁVKU
529 Kč
  • Standard/Soft - Tato varianta je nejměkčí a doporučujeme u těch,  kteří nemají tendenci rozkousnout nebo prokousnout žádné předměty a spíše cucají nebo žvýkají. Cucání palečku a  okrajů triček patří do této kategorie.
  • XT / Střední tvrdost - Tato úroveň je doporučena osobám s větší potřebou kousat a okusovat, žvýkat a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.
  • XXT / Pevná - Jedná se o nejpevnější a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u velmi intenzivní potřeby kousat do tvrdých předmětů. Žádný „žverk“ není nezničitelný, nicméně tenhle vydrží nejdéle.