Ring - žvýkací přívěšek XXT Tmavě šedá

Ring XXT Šedá

Ring – žvýkací přívěšek, který poskytuje bezpečné, pohodlné, diskrétní a cool řešení pro ty, kteří potřebují žvýkat. Používejte tento „žverk“ (žvýkací šperk) jako orální pomůcku (ale třeba i jako senzorickou pomůcku) pro uklidnění, zmírnění a autoregulaci stresu, abyste se lépe mohli soustředit na úkoly a jiné aktivity. Jedná se o super příležitost pro ty, kteří upřednostňují žvýkaní premolárními a/nebo předními zuby. Ring má přes 5cm v průměru a tloušťku asi 1,2 cm.

Ring je poměrně pevný, tj. může Vám přijít pevnějsí než jiné produkty. Proto když používáte třeba přívěsek Krypto-Bite v pevnosti XT, doporučujeme Vám pořídit si Ring v pevnosti Soft.

DOSTUPNOST NA OBJEDNÁVKU
369 Kč
  • Standard/Soft - Tato varianta je nejměkčí a doporučujeme u těch,  kteří nemají tendenci rozkousnout nebo prokousnout žádné předměty a spíše cucají nebo žvýkají. Cucání palečku a  okrajů triček patří do této kategorie.
  • XT / Střední tvrdost - Tato úroveň je doporučena osobám s větší potřebou kousat a okusovat, žvýkat a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.
  • XXT / Pevná - Jedná se o nejpevnější a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u velmi intenzivní potřeby kousat do tvrdých předmětů. Žádný „žverk“ není nezničitelný, nicméně tenhle vydrží nejdéle.