Ring - žvýkací přívěšek XT Růžová

Ring XT Růžová

Ring – žvýkací přívěšek, který poskytuje bezpečné, pohodlné, diskrétní a cool řešení pro ty, kteří potřebují žvýkat. Ring Je vhodnou volbou pro osoby, které upřednostňují žvýkání předními zuby. Využijte jej jako bezpečnou alternativu ke žvýkání tužek, triček, prstů atd., Je to zklidňující pomůcka, která napomáhá lepšímu soustředění. 

Ring je poměrně pevný, tj. může Vám přijít pevnější než jiné produkty. Proto když používáte třeba přívěsek Krypto-Bite v pevnosti XT, doporučujeme Vám pořídit si Ring v pevnosti Soft.

ZBOŽÍ JE SKLADEM
339 Kč
  • Standard/Soft - Tato varianta je nejměkčí a doporučujeme u těch,  kteří nemají tendenci rozkousnout nebo prokousnout žádné předměty a spíše cucají nebo žvýkají. Cucání palečku a  okrajů triček patří do této kategorie.
  • XT / Střední tvrdost - Tato úroveň je doporučena osobám s větší potřebou kousat a okusovat, žvýkat a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.
  • XXT / Pevná - Jedná se o nejpevnější a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u velmi intenzivní potřeby kousat do tvrdých předmětů. Žádný „žverk“ není nezničitelný, nicméně tenhle vydrží nejdéle.