Pirate coin - žvýkací přívěšek XXT Zelená

Pirate XXT Zelená

Pirate Coin – Ahoj námořníku! Pirátská mince je oboustranně potištěný španělský dublon ideální pro každého mořského vlka. Znázorňuje lebku na jedné straně a zkřížené šavle na rubu mince. Má též vroubkování po obvodu jako správná senzorická pomůcka. Přívěsek má více než 50 mm v průměru a je 10 mm tlustý. S těmito parametry jde o jeden z „nejmasitějších“ žverků. Je vhodnou volbou pro osoby, které upřednostňují žvýkání předními zuby. Využijte Piráta jako bezpečnou alternativu ke žvýkání tužek, triček, prstů atd., Je to zklidňující pomůcka, která napomáhá lepšímu soustředění. 

Kvůli svému tvaru se Vám Pirátská mince bude zdát pevnějsí než jiné produkty. Proto pokud používáte třeba násadu na tužku pevnosti XT, doporučujeme Vám pořídit si Pirátskou minci v pevnosti Soft.

DOSTUPNOST NA OBJEDNÁVKU
449 Kč
  • Standard/Soft - Tato varianta je nejměkčí a doporučujeme u těch,  kteří nemají tendenci rozkousnout nebo prokousnout žádné předměty a spíše cucají nebo žvýkají. Cucání palečku a  okrajů triček patří do této kategorie.
  • XT / Střední tvrdost - Tato úroveň je doporučena osobám s větší potřebou kousat a okusovat, žvýkat a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.
  • XXT / Pevná - Jedná se o nejpevnější a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u velmi intenzivní potřeby kousat do tvrdých předmětů. Žádný „žverk“ není nezničitelný, nicméně tenhle vydrží nejdéle.