Ninja Star žvýkací přívěšek XT Tyrkysová

Ninja XT Tyrkysová

Ninja Star - žvýkací přívěsek, který poskytuje bezpečné, pohodlné, diskrétní a cool řešení pro ty, kteří potřebují žvýkat a kousat.  Produkt je inspirován ninja vrhacími hvězdicemi, má moderní design a rozměry něco málo přes 50 mm v průměru a výšku téměř 10 mm. Je ideální pro ty, kteří rádi žvýkají předními zuby. Využijte Ninju jako bezpečnou alternativu ke žvýkání tužek, triček, prstů atd., Je to zklidňující pomůcka, která napomáhá lepšímu soustředění. 

ZBOŽÍ JE SKLADEM
429 Kč
  • Standard/Soft - Tato varianta je nejměkčí a doporučujeme u těch,  kteří nemají tendenci rozkousnout nebo prokousnout žádné předměty a spíše cucají nebo žvýkají. Cucání palečku a  okrajů triček patří do této kategorie.
  • XT / Střední tvrdost - Tato úroveň je doporučena osobám s větší potřebou kousat a okusovat, žvýkat a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.
  • XXT / Pevná - Jedná se o nejpevnější a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u velmi intenzivní potřeby kousat do tvrdých předmětů. Žádný „žverk“ není nezničitelný, nicméně tenhle vydrží nejdéle.