Ninja Star žvýkací přívěšek XT Světle zelená

Ninja XT Zelená

Ninja Star - žvýkací přívěsek, který poskytuje bezpečné, pohodlné, diskrétní a cool řešení pro ty, kteří potřebují žvýkat. Produkt je inspirován ninja vrhacími hvězdicemi, má moderní design a rozměry něco málo přes 50 mm v průměru a výšku téměř 10 mm. Je ideální pro ty, kteří rádi žvýkají předními zuby. Používejte tento „žverk“ (žvýkací šperk) jako orální pomůcku (ale třeba i jako senzorickou pomůcku) pro zklidnění, zmírnění a autoregulování stresu, abyste se mohli lépe soustředit na úkoly a jiné aktivity.

ZBOŽÍ JE SKLADEM
449 Kč
  • Standard/Soft - Tato varianta je nejměkčí a doporučujeme u těch,  kteří nemají tendenci rozkousnout nebo prokousnout žádné předměty a spíše cucají nebo žvýkají. Cucání palečku a  okrajů triček patří do této kategorie.
  • XT / Střední tvrdost - Tato úroveň je doporučena osobám s větší potřebou kousat a okusovat, žvýkat a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.
  • XXT / Pevná - Jedná se o nejpevnější a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u velmi intenzivní potřeby kousat do tvrdých předmětů. Žádný „žverk“ není nezničitelný, nicméně tenhle vydrží nejdéle.