Krypto-Bite™ žvýkací přívěšek XXT Tmavě zelená

Krypto XXT Zelená

Krypto-Bite™ - žvýkací přívěsek s drahokamem poskytuje bezpečné, pohodlné, diskrétní a cool řešení pro ty, kteří potřebují žvýkat. Pro kluky supermanovský kryptonit, pro holky stylový přívěsek ve tvaru drahokamu. V každém případě to bude hit! Používejte tento „žverk“ (žvýkací šperk) jako orální pomůcku pro uklidnění, ztišení a autoregulaci stresu v průběhu dne nebo pouze pro lepší soustředění při domácích úkolech nebo jiných aktivitách.

DOSTUPNOST NA OBJEDNÁVKU
329 Kč
  • Standard/Soft - Tato varianta je nejměkčí a doporučujeme u těch,  kteří nemají tendenci rozkousnout nebo prokousnout žádné předměty a spíše cucají nebo žvýkají. Cucání palečku a  okrajů triček patří do této kategorie.
  • XT / Střední tvrdost - Tato úroveň je doporučena osobám s větší potřebou kousat a okusovat, žvýkat a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.
  • XXT / Pevná - Jedná se o nejpevnější a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u velmi intenzivní potřeby kousat do tvrdých předmětů. Žádný „žverk“ není nezničitelný, nicméně tenhle vydrží nejdéle.