GRABBER® texturovaná žvýkací pomůcka Soft Červená

Grabber text Soft Červená

Texturovaný Grabber® je originální orálně motorická žvýkací pomůcka s třemi různými povrchy pro žvýkání: hladkým, povrchem s kulatými hrbolky a povrchem s obdélníkovými hrbolky. Uživatelé této žvýkací pomůcky milují ten extra senzorický podnět textury přidané k původnímu Grabberu. Je vhodná i pro nácvik jezení, přičemž textury simulují pocit vlastního jídla v průběhu nácviku žvýkaní bez použití skutečného jídla. Může taky napomáhat ke snížení citlivosti úst, snížení ústní defenzivity/averze a pomoct jednotlivci se senzorickými poruchami k postupu od mixovaného jídla ke strukturovanějšímu.

Stejně jako hladký Grabber original, použijte i texturovaný Grabber jako orálně senzorickou pomůcku, když máte potřebu žvýkat, nebo taky jako bezpečnou alternativu k okusování nehtů, skřípání zubů a jiným formám evakuace neklidu a stresu. Texturovaný Grabber lze taky využít i jako pomůcku pro nácvik kousání/žvýkání bez rizika udušení, pro nácvik silného a stabilního skusu čelistí a jako pomůcku pro tréning ústních svalů.

Grabber má mnoho různých využití!

délka 13cm šířka 4,5cm

ZBOŽÍ JE SKLADEM
319 Kč
  • Standard/Soft - Tato varianta je nejměkčí a doporučujeme u těch,  kteří nemají tendenci rozkousnout nebo prokousnout žádné předměty a spíše cucají nebo žvýkají. Cucání palečku a  okrajů triček patří do této kategorie.
  • XT / Střední tvrdost - Tato úroveň je doporučena osobám s větší potřebou kousat a okusovat, žvýkat a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.
  • XXT / Pevná - Jedná se o nejpevnější a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u velmi intenzivní potřeby kousat do tvrdých předmětů. Žádný „žverk“ není nezničitelný, nicméně tenhle vydrží nejdéle.