DINO-Track žvýkací přívěšek XXT Světle fialová

DTrack XXT Fialová

Dino-Track™ - žvýkací přívěsek je nejcoolovejší z naší nabídky! Design stopy tyranosaura je určitě hitem pro jakkoliv starého fanouška dinosaurů. Se skoro 5 cm na šířku a  6 cm na výšku a tloušťkou přes 1 cm jde o pěkně „hustý“ žverk a pořádně „masitý“ kusanec. Je to super řešení pro ty, kteří upřednostňují žvýkání na zadních zubech. Využijte Stopu jako bezpečnou alternativu ke kousání  tužek, triček, prstů atd., Je to zklidňující pomůcka, která napomáhá lepšímu soustředění. 

DOSTUPNOST NA OBJEDNÁVKU
449 Kč
  • Standard/Soft - Tato varianta je nejměkčí a doporučujeme u těch,  kteří nemají tendenci rozkousnout nebo prokousnout žádné předměty a spíše cucají nebo žvýkají. Cucání palečku a  okrajů triček patří do této kategorie.
  • XT / Střední tvrdost - Tato úroveň je doporučena osobám s větší potřebou kousat a okusovat, žvýkat a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.
  • XXT / Pevná - Jedná se o nejpevnější a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u velmi intenzivní potřeby kousat do tvrdých předmětů. Žádný „žverk“ není nezničitelný, nicméně tenhle vydrží nejdéle.