Dino-Bite™ žvýkací přívěšek Soft Tmavě fialová

Dino Soft Fialová

Dino-Bite™ - žvýkací přívěsek je nejcoolovejší z naší nabídky! Design hlavy tyranosaura je určitě hitem pro jakkoliv starého fanouška dinosaurů. S rozměry 40 x 65 mm a tloušťkou přes 10 mm jde o pěkně „hustý“ žverk a pořádně „masitý“ kusanec. Je to super řešení pro ty, kteří upřednostňují žvýkání premoláry a/nebo předními zuby. Využijte Dina jako bezpečnou alternativu ke žvýkání tužek, triček, prstů atd., Je to zklidňující pomůcka, která napomáhá lepšímu soustředění. 

DOSTUPNOST NA OBJEDNÁVKU
499 Kč
  • Standard/Soft - Tato varianta je nejměkčí a doporučujeme u těch,  kteří nemají tendenci rozkousnout nebo prokousnout žádné předměty a spíše cucají nebo žvýkají. Cucání palečku a  okrajů triček patří do této kategorie.
  • XT / Střední tvrdost - Tato úroveň je doporučena osobám s větší potřebou kousat a okusovat, žvýkat a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.
  • XXT / Pevná - Jedná se o nejpevnější a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u velmi intenzivní potřeby kousat do tvrdých předmětů. Žádný „žverk“ není nezničitelný, nicméně tenhle vydrží nejdéle.