CHEW TAGS "Psí známky" žvýkací přívěšek Soft Světle šedá (2 ks v bal.)

Tags Soft Šedá

PSÍ (VOJENSKÉ) ZNÁMKY - Dva super diskrétní kousky. Žvýkací přívěsky jsou bezpečné, stylové a diskrétní řešení pro každého, kdo má potřebu žvýkat a kousat (jak děti, tak dospělí). Každý přívěsek je 25 mm široký a asi 50 mm dlouhý, téměř 0,8 cm tlustý. Můžete je nosit oba zároveň nebo si nechat jeden "do zásoby".  Známky jsou vhodnou volbou pro osoby, které upřednostňují žvýkání předními zuby. Využijte je jako bezpečnou alternativu ke žvýkání tužek, triček, prstů atd., Je to zklidňující pomůcka, která napomáhá lepšímu soustředění. 

DOSTUPNOST NA OBJEDNÁVKU
669 Kč
  • Standard/Soft - Tato varianta je nejměkčí a doporučujeme u těch,  kteří nemají tendenci rozkousnout nebo prokousnout žádné předměty a spíše cucají nebo žvýkají. Cucání palečku a  okrajů triček patří do této kategorie.
  • XT / Střední tvrdost - Tato úroveň je doporučena osobám s větší potřebou kousat a okusovat, žvýkat a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.
  • XXT / Pevná - Jedná se o nejpevnější a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u velmi intenzivní potřeby kousat do tvrdých předmětů. Žádný „žverk“ není nezničitelný, nicméně tenhle vydrží nejdéle.