BITE SABER žvýkací přívěšek XXT Oranžová

Saber XXT Oranžová

Bite Saber™ - žvýkací přívěšek je náš nejdelší kousek. Poskytuje bezpečné, pohodlné, diskrétní a cool řešení pro ty, kteří potřebují žvýkat. S délkou přes 10 cm a průměrem téměř 1.5cm  jde o tu nejlepší pomůcku pro žvýkání zadními zuby (moláry). Používejte tento „žverk“ (žvýkací šperk) jako orální pomůcku  pro uklidnění, zmírnění a autoregulaci stresu, abyste se lépe mohli soustředit na úkoly a jiné aktivity. Určeno pro orálně motorické užívání, a/nebo jako bezpečná alternativa ke žvýkání/okusování nehtů, kloubů, oblečení, tužek apod.

DOSTUPNOST NA OBJEDNÁVKU
499 Kč
  • Standard/Soft - Tato varianta je nejměkčí a doporučujeme u těch,  kteří nemají tendenci rozkousnout nebo prokousnout žádné předměty a spíše cucají nebo žvýkají. Cucání palečku a  okrajů triček patří do této kategorie.
  • XT / Střední tvrdost - Tato úroveň je doporučena osobám s větší potřebou kousat a okusovat, žvýkat a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.
  • XXT / Pevná - Jedná se o nejpevnější a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u velmi intenzivní potřeby kousat do tvrdých předmětů. Žádný „žverk“ není nezničitelný, nicméně tenhle vydrží nejdéle.