BITE-N-CHEW žvýkací násada na tužku XT Růžová

BnC XT Růžová

Bite-n-Chew - je pro Vás žvýkání per a tužek známá disciplína? Máme pro Vás skvělé řešení. Naše pomůcka ve tvaru hladkého válce je na jednom konci pevná, určená ke žvýkání. Na na opačném konci dutá, aby se dala nasadit na konec tužky.

Každou násadu dodáváme s tenkou černou tužkou, ale pomůcka je kompatibilní s většinou podobně tlustých kancelárských tužek a pastelek. Násada je dutá, s otvorem na jedné straně e uzavřená na druhé straně.

Upozornění: Jelikož je násada dutá na jednom konci, jedná se o jednu z našich nejmenších žvýkacích pomůcek. Z tohoto důvodu tento produkt nedoporučujeme pro horlivé a agresivní žvýkání. Nejlepší použití je ve spojení s klasickou tužkou bez gumy konci nebo pastelkou. Tyto násady mají délku téměř 60mm a téměř 12mm v průměru.

ZBOŽÍ JE SKLADEM
239 Kč
  • Standard/Soft - Tato varianta je nejměkčí a doporučujeme u těch,  kteří nemají tendenci rozkousnout nebo prokousnout žádné předměty a spíše cucají nebo žvýkají. Cucání palečku a  okrajů triček patří do této kategorie.
  • XT / Střední tvrdost - Tato úroveň je doporučena osobám s větší potřebou kousat a okusovat, žvýkat a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.
  • XXT / Pevná - Jedná se o nejpevnější a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u velmi intenzivní potřeby kousat do tvrdých předmětů. Žádný „žverk“ není nezničitelný, nicméně tenhle vydrží nejdéle.