Best Friends - žvýkací přívěšek Soft Červená (2 ks)

Best Friends Soft Červená

Best Friends – sada dvou žvýkacích přívěsků je ideální pro 2 nejlepší přátele/přítelkyně. Jednu část si nech pro sebe a druhou půlku daruj nejlepší kámošce nebo nejlepšímu příteli. Každý z Vás dvou bude mít půlku srdce – každá půlka je jiná, a proto jenom když jste spolu, je srdce celé. Každý z obou přívěsků je 60 mm dlouhý, v nejširší části téměř 40 mm široký a bezmála 9 mm tlustý - jsou vhodnou volbou pro osoby, které upřednostňují žvýkání premoláry a/nebo předními zuby. Plastická písmena umožňují používat přívěsek i jako senzorickou pomůcku. Využijte tuto orální pomůcku jako bezpečnou náhradu ke žvýkán, okusování a oďoubávání tužek, triček, prstů apod.,

Upozornění: Kvůli špičatému tvaru není ani XXT tvrdost materiálu zárukou dlouho sloužícího přívěsku v případě intenzivního až horlivého žvýkání. Pro tuto variantu hledejte v našem sortimentu přívěsky tvaru Dino-Bite nebo Puzzle.

DOSTUPNOST NA OBJEDNÁVKU
669 Kč
  • Standard/Soft - Tato varianta je nejměkčí a doporučujeme u těch,  kteří nemají tendenci rozkousnout nebo prokousnout žádné předměty a spíše cucají nebo žvýkají. Cucání palečku a  okrajů triček patří do této kategorie.
  • XT / Střední tvrdost - Tato úroveň je doporučena osobám s větší potřebou kousat a okusovat, žvýkat a zlikvidují dřevěné pastelky, okusují nehty, vykusují dírky do oblečení. Materiál na zkus odpovídá odpružením.
  • XXT / Pevná - Jedná se o nejpevnější a nejméně pružný materiál. Doporučuje se u velmi intenzivní potřeby kousat do tvrdých předmětů. Žádný „žverk“ není nezničitelný, nicméně tenhle vydrží nejdéle.